Rubriky:

Liga mistrů

UEFA zahájila disciplinární řízení týkající se nedohraného zápasu

9. prosince 2020 13:34 - Nyon

Evropská fotbalová unie UEFA zahájila disciplinární řízení týkající se zápasu Ligy mistrů mezi Paris Saint-Germain a Basaksehirem, který byl v úterý přerušen po rasistickém výroku rumunského rozhodčího. Utkání se bude dohrávat dnes s jinými sudími.

O2 TV Sport

UEFA v krátkém tiskovém prohlášení uvedla, že určila etického a disciplinárního inspektora, jenž se bude úterním incidentem v Parku princů zabývat. "Rasismus a diskriminace ve všech svých formách nemají ve fotbale místo," uvedla unie.

Duel PSG s Basaksehirem byl za bezbrankového stavu přerušen ve 14. minutě, kdy členové tureckého týmu obvinili čtvrtého rozhodčího Sebastiana Coltesca z užití rasistického výrazu na adresu kamerunského asistenta trenéra Pierrea Webóa. Oba týmy následně odešly ze hřiště a už se nevrátily. Zápas bude pokračovat dnes od 18:55.

Hanba, skandál, ostuda! Bude aféra v Paříži zlomem v boji proti rasismu ve fotbalu?

Dohrávané utkání bude pískat Nizozemec Danny Makkelie za pomoci krajana Maria Dikse a polských a italských rozhodčích.

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabídnou všechny středeční duely z Ligy mistrů v přímých přenosech. Divák si díky multidimenzi může vybrat, jaký přenos chce sledovat. Moderátor Petr Svěcený přivítá ve studiu k hlavnímu zápasu Real Madrid - Borussia Mönchengladbach Iva Ulicha a Františka Straku, bývalé reprezentanty i bývalé hráče Borussie Mönchengladbach. Po skončení zápasů následují tradičně sestřihy ze všech zápasů a ohlasy ve studiu.
ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..