Rubriky:

EURO 2012

Z týmu Německa někdo vynáší informace. Zjistíme to, tvrdí kouč Löw

23. června 2012 15:20 - Gdaňsk

Trenéra německých fotbalistů Joachima Löwa čeká před semifinále mistrovství Evropy těžký úkol. Dvaapadesátiletý kouč chce vypátrat špeha, který během turnaje v Polsku a Ukrajině předčasně předává médiím informace o základní sestavě jeho týmu.

 

Thomas Bohlen , Reuters

"Už jsem o tom mluvil s hráči, i když jsem přesvědčen, že nikdo z nich sestavu úmyslně nevyzradil," citovala Löwa agentura AP. "Musí to být někdo jiný. Zjistíme to," dodal.

K úniku došlo před všemi dosavadními zápasy Německa. Naposledy v pátek zhruba sedm hodin před čtvrtfinále s Řeckem, do kterého se Löw rozhodl překvapivě nasadit trojici André Schürrle, Miroslav Klose a Marco Reus.

"Je to nešťastné, protože už ve dvě hodiny všechna německé média znala základní jedenáctku," uvedl Schürrle. "Trenér o tom s námi mluvil a byl naštvaný. Ale nemyslím si, že by tyhle věci vynášel někdo z týmu," dodal útočník.

"Nevím, kdo může tím špiónem být, ale jak se ukázalo, nijak nám to neuškodilo," uvedl Reus, který se ve čtvrtfinále s Řeckem jednou brankou podílel na výhře 4:2. V semifinále se Německo utká s vítězem zápasu mezi Anglií a Itálií.

ČTK

Časová osa: EURO 2012

Filtr článků - EURO 2012


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..