FANTASY: Zahrajte si proti Jágrovi světový šampionát ve fotbale!

4. června 2014 09:47

Chvíle, na kterou čekali všichni sportovní fanoušci, je po čtyřech letech tady. Postavte si svůj vlastní tým na MS ve fotbale, hrajte proti Jaromíru Jágrovi a vyhrávejte každý den limitovaný telefon nebo podepsaný puk.

 

Jak se bude naší hokejové legendě dařit mimo led? Messi, Ronaldo a další fotbalové hvězdy teď můžete mít ve svém týmu a každý den hrát proti Jágrovi o skvělé ceny. Po hokejovém mistrovství máte druhou šanci, vybojovat si skvělé ceny a setkání s Jaromírem Jágrem.

Vytvořte si tým na fotbalové MS 2014 v Brazílii!

Každý den rozdáváme ceny!

Šance získat cenu nebyla ještě nikdy větší. Po dobu celého turnaje je rozdáváme každý den. Stačí vyhrát jeden z hracích dnů a získáte speciální limitovanou edici telefonu Huawei pro MS ve fotbale 2014 s vyrytým podpisem Jaromíra Jágra.

Navíc každý den udělujeme speciální trofej - puk s vlastnoručním podpisem a věnováním, který vám Jaromír Jágr i s ostatními cenami předá osobně po skončení turnaje. Každý den ho může vyhrát ten, kdo získá více bodů než fantasy tým Jaromíra Jágra a bude vybrán slosováním mezi ostatními hráči.

Zahrát si MS ve fotbale, porazit svoje kamarády a převzít cenu přímo od Jaromíra Jágra. Na co čekáte? Zapojte se do hry a užijte si fotbalový svátek s Fantasy na Sport.cz.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: MS 2014

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..