Ronaldova nová komedie na hlavě? Žádná móda, ale solidarita s operovaným chlapcem

23. června 2014 11:36

U odpůrců Cristiano Ronaldo schytal další dávku opovržení, co že si zase vymýšlí. Ani jeho fandové nebyli nijak nadšeni z toho, že ve chvílích, kdy je Portugalsku na MS zle, přichází na scénu s novou komedií na hlavě, řečeno proslulou terminologií bývalého a zase už současného žižkovského bosse Ivana Horníka. Před zápasem s USA (2:2) představil CR7 nový sestřih, ornament připomínající jizvu.

 

Dylan Martinez, Reuters

Ale vedly ho k němu podle všeho šlechetné myšlenky. Účesem odkazuje na nyní už více než ročního chlapečka Erika Ortize Cruze, jemuž před čtvrt rokem zaplatil operaci mozku. Celkem mělo jít o 50 000 liber. Ale náklady jsou ještě vyšší, chlapec se po operaci ještě musí podrobovat nákladným testům.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Fotbalista byl původně požádán, aby pomohl prodejem podepsaného dresu v charitativní aukci, on však místo toho zaplatil zákrok a i nadále se na léčbě finančně podílí.

Kortikální dysplasie, jíž pacient trpí, vyvolává až 30 záchvatů denně. Zákrok by měl chlapci pomoci k plnohodnotnému životu. Ronaldo o charitativních aktivitách nechce hovořit, zřejmě ale přece jen " jizvou" na hlavě nějak chtěl dát najevo, že dál sleduje osud malého pacienta i v takových chvílích, jaké zažívá s reprezentací v Brazílii.

vap, Sport.cz

Je vhodné, aby Ronaldo připomínal tímto způsobem pomoc operovanému chlapci?


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..