Rubriky:

MS 2018

Nevhodně slavící Němci nebudou proti Koreji na lavičce

26. června 2018 09:32 - Moskva
(Aktualizováno: 26. června 2018 19:38)

Mezinárodní fotbalová federace FIFA udělila pokutu 5000 eur (112 tisíc korun) dvěma německým funkcionářům, kteří při sobotním vítězství 2:1 nad Švédskem na mistrovství světa nevhodně slavili vítězný gól Toniho Kroose v nastaveném čase. Ještě před ukončením disciplinárního řízení FIFA německý svaz uvedl, že duo nebude v závěrečném utkání ve skupině F proti Koreji na lavičce.

 

Hannah Mckay, Reuters

Švédy rozladilo chování činovníků Ulricha Voigta a Georga Behlaua, kteří Kroosovu trefu slavili provokativním pumpováním pěstmi před švédskou střídačkou. Naštvaní Švédové po německé dvojici vystartovali a incident přerostl v drobnou šarvátku.

"Členové doprovodu vědí, že se ve vypjaté situaci zachovali nevhodně," uvedl německý svaz v pondělním vyjádření. Jestli se Voigt s Behlauem v případě postupu obhájců titulu do osmifinále na lavičku vrátí, Němci neuvedli.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..