Rubriky:

MS 2018

Kolumbie se bojí o svoji hvězdu. Jsem velmi znepokojen, strachuje se kouč

28. června 2018 21:10 - Samara

Trenér fotbalistů Kolumbie José Pekerman má obavy, jestli bude moci do osmifinále mistrovství světa nasadit svou největší hvězdu Jamese Rodrígueze. Nejlepší střelec minulého šampionátu v Brazílii 2014 musel po půlhodině závěrečného duelu skupiny se Senegalem střídat a jeho start v dalším zápase je značně nejistý.

 

David Gray, Reuters

"Jsem velmi znepokojen. Je to těžká situace pro můj tým, tohle téma může zastínit vše ostatní. Při poslední přípravě na zápas byl naprosto fit, nebyla tam žádná známka zranění," řekl na tiskové konferenci Pekerman.

Šestadvacetiletý záložník Bayernu Mnichov měl před šampionátem problémy s lýtkem, a i proto odehrál v úvodním duelu skupiny s Japonskem jako střídající hráč jen 32 minut. S Polskem zvládl celých 90 minut, ale se Senegalem musel ze hřiště.

"V tuhle chvíli nemám žádné přesné informace, o co se jedná. Musíme počkat a věřit, že dostaneme dobré zprávy," dodal Pekerman.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..