Rubriky:

MS 2018

Stíhačky jako doprovod a červený koberec pro Modriče a spol. Chorvatsko vítalo stříbrné hrdiny

17. července 2018 10:29 - Záhřeb/Praha

Zklamání a slzy vystřídala nekonečná euforie. Smutek chorvatských fanoušků po prohraném finálovém zápase mistrovství světa s Francií (2:4) nahradilo nadšení a hrdost nad historickým úspěchem Modriče a spol. Své hrdiny přišlo na centrální náměstí Bána Jelačiče v Záhřebu přivítal údajně až sto tisíc lidí.

Video již není dostupné

Reuters

Chorvatsko pojalo návrat fotbalistů ve velkolepém stylu. Letadlo, ve kterém hráči cestovali, provázely armádní stíhačky. Uvítací show však naplno propukla poté, když fotbalisté začali vystupovat z letadla. Pro vicemistry světa byl připraven červený koberec s čestnou stráží a natěšenými fanoušky.

Chorvaté se poté vydali v otevřeném autobuse do centra města, kde oslavy gradovaly.

Vstříc fanouškům vyšly i státní dráhy, které umožnily nadšeným davům dopravit se za stříbrnými medailisty za poloviční cenu než obvykle. V Záhřebu si lidé dokonce mohli užívat městskou dopravu zcela zdarma.

Na oslavy historického chorvatského úspěchu se podívejte na videu.

ČTK, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..