Rubriky:

MS 2018

Chvíle hrůzy: Kytice růží a pak únos! Policie už matku hvězdy osvobodila

18. července 2018 12:18 - Pelotas/Praha

Život v Brazílii dokáže být pořádně ostrý. A jde při něm i o život. Poznal to i fotbalový reprezentant Taison, kterému v pondělí unesli matku. Díky zásahu policie se ale brzy povedlo ženu osvobodit a většinu únosců zadržet. Na podrobnosti se podívejte v přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Zprvu to vypadalo na romantický zážitek, když mamince útočníka chce předat muž na videu kytici květin. Idylka končí, když u domu ve městě Pelotas po pár sekundách brzdí auto a vybíhají z něj ozbrojení únosci, ženu pronásledují a za chvíli i odvážejí pryč. Je jasné, že šlo o život.

Hororové chvilky nakonec měly šťastný konec. Policie v jižním státě Rio Grande do Sul uvedla, že se matku fotbalisty Šachtaru Doněck Rosangelu Fred povedlo zachránit.

Policejní úředník Rafael Lopez řekl, že byla žena osvobozena na venkově poblíž města Monte Bonito, a to díky záchranné operaci vojenské policie. Štěstí bylo, že vozidlo únosců policie sledovala kvůli jinému případu. Následně zadržela čtyři muže a jednu ženu, jednomu z únosců se povedlo uprchnout. Matka fotbalisty je podle policejních zdrojů v dobrém zdravotním stavu. Obdobné únosy rodinných příslušníků slavných fotbalistů nejsou v Brazílii ojedinělé.

rjm, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..