Rubriky:

MS 2018

Ruské aerolinky popírají, že letadlo Saúdů hořelo. Potíže zavinila srážka s ptákem

19. června 2018 09:39 - Moskva

Pondělní potíže před přistáním letadla s fotbalisty Saúdské Arábie v dějišti jejich druhého utkání na mistrovství světa způsobila s největší pravděpodobností srážka s ptákem. Podle vyjádření Ruských aerolinií k ní došlo na začátku přistávacího manévru a nijak neohrozila účastníky letu.

 

Twitter

"Když let FV1007 z Petrohradu do Rostova na Donu zahajoval přistání, došlo k technické závadě na jednom z motorů, kterou podle předběžných informací způsobil pták," uvedla mluvčí aerolinek.

Letoun Airbus A319 s fotbalisty Saúdské Arábie, kteří se v Rostově ve středu utkají s Uruguayí, bezpečně přistál, událost se obešla bez zranění. "Bezpečnost pasažérů nebyla ohrožena. Přistání se odehrálo v běžném režimu, během přistání nebyl spuštěn alarm," dodala mluvčí.

Odmítla, že by letoun zachvátily plameny, jak o tom informovala média krátce po incidentu. Na sociálních sítích se nicméně objevilo video zachycující hořící pravé křídlo letícího stroje, který autor označil za letoun saúdskoarabského týmu.

Incidentem se bude zabývat ruská civilní letecká služba Rosaviacija.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..