Rubriky:

Ostatní

Kvůli protestům ve Francii byly odloženy už čtyři ligové zápasy. Hrát nebude ani PSG

6. prosince 2018 14:26

Kvůli protivládním protestům hnutí žlutých vest byly odloženy už čtyři zápasy francouzské fotbalové ligy plánované na pátek až neděli. Odložení duelů 17. kola si ve všech případech vyžádaly místní úřady kvůli tomu, že většina bezpečnostních složek bude nasazena na demonstracích.

 

Vincent Kessler, Reuters

Jako první byl v úterý odvolán sobotní zápas mezi mistrovským Paris Saint-Germain a Montpellierem. Následoval další sobotní duel Toulouse - Lyon a dnes vedení francouzské ligy LFP oznámilo zrušení páteční přehrávky Monako - Nice a nedělního utkání St. Etienne - Marseille. Nové termíny ještě nebyly určeny.

Hnutí žlutých vest organizuje ve Francii od 17. listopadu protesty a silniční blokády. Demonstrace jsou naplánovány i na víkend, přestože vláda oznámila, že nepočítá na příští rok se zavedením daně na pohonné hmoty, což byl původní důvod protestů.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.