Brankář v malajsijské lize předvedl pořádný kiks. Útočník měl hodně snadnou pozici

Tohle si za rámeček rozhodně nedá. Brankář týmu Kedah předvedl během středečního zápasu malajsijské ligy na hřišti týmu Red Giant Selangor obrovskou hrubku. Vysoký balón mu propadl mezi rukavicemi a domácí útočník měl před sebou doslova dálnici pro vstřelení gólu. Selangor zvítězil 3:1 a šťastlivec obdarovaný brankou zdarma dovršil hattrick.

Brankář v malajsijské lize předvedl obrovskou hrubku.Video: sntv

Malajsijská Super Liga nabídla během 13. kola souboj mezi třetím a čtvrtým celkem tabulky. Domácí útočník týmu Red Giant Ifedayo Olusegun rozhodl o vítězství svého celku třemi trefami. Druhá branka osmadvacetiletého Nigerijce měla vskutku kuriózní parametry.

Mládežnický reprezentant Malajsie gólman Ifwat Akmal trestuhodně podcenil situaci ze závěru prvního poločasu. Jeden z útočících fotbalistů nakopl vysoký balón, který mířil na hranici vápna. Brankář se vydal míč polapit do rukavic, místo rutinního zákroku ale předvedl málo vídaný kiks.

Útočící Olusegun měl před sebou hodně snadnou pozici ke vstřelení své druhé branky zápasu. Tu první si připsal o deset minut dříve. Po změně stran přidal Nigerijec ještě jeden přesný zásah, čímž dovršil hattrick a posun svého týmu na třetí příčku tabulky.