Živě

Šílenství na hřišti. Argentinská okopávaná měla k fotbalu daleko

1. června 2019 11:57 - Buenos Aires/Praha

Je tohle ještě fotbal? Pětačtyřicet vteřin sportovní hrůzy předvedli fotbalisté klubů Almagro a Central Cordoba během nedělního semifinále play off druhé nejvyšší argentinské soutěže. Během prvního poločasu na hřišti vzplály emoce, což vedlo k vzájemnému okopávání, několika faulům i zbytečným simulacím. Domácí hráč vyfasoval za své počínání červenou kartu a málem došlo i k napadení sudího.

 

Twitter

Domácí Almagro během semifinálové odvety o postup do nejvyšší argentinské soutěže dohánělo ztrátu 1:2 z předchozího utkání. Když hosté vsítili branku na 1:0, na hřišti začalo být pořádné horko.

Míč poskakoval mezi hráči, skluz střídal skluz a vše vyústilo až v několik teatrálních pádů. Pomyslnou třešničku na dortu dal celé komedii na trávníku domácí hráč, který běžel k sudímu protestovat proti jeho rozhodnutí udělit jednomu z fotbalistů červenou kartu. Když dobíhal k hlavnímu arbitrovi, zavadil o jeho loket a skácel se k zemi. Snad proto, aby rozhodčí sám sebe vyloučil.

Domácí šli do deseti. Zápas se jim ale i tak o tři minuty později podařilo zdramatizovat. Na postup to ale nakonec nestačilo. Utkání rozhodl ve třetí minutě nastavení hráč Cordoby, jehož tým po divokém zápase postoupil do finále play off, kde se porve o postup do argentinské Superligy.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.