Rubriky:

Ostatní

Trénink Bayernu se nesl ve znamení uvolněnosti. Dorazily i děti hvězd německého klubu

30. července 2019 06:00 - Mnichov/Praha

Doslova rodinnou atmosféru měl trénink Bayernu Mnichov před přípravným turnajem Audi Cup. S některými hvězdami totiž dorazily i jejich ratolesti a hráči tak měli perfektní šanci předvést se i v roli, která je fotbalovým fanouškům méně známá.

Video již není dostupné

sntv

Po trávníku se konkrétně proháněli syn španělského záložníka Thiaga Alcantary a dcera polského útočníka Roberta Lewandowskiho. A oba hráči zvládli dvojroli otců i trénujících hráčů zároveň výborně.

Přítomnost dětí na tréninku přinesla řadu roztomilých i vtipných situací, syn Thiaga Alcantary třeba se svým otcem nacvičoval oslavu gólu, ale předvedl také své fotbalové dovednosti, ke kterým má po slavném tatínkovi vlohy.

Audi Cup je dvoudenním turnajem, kterého se každoročně účastní čtyři týmy a který se v rámci přípravy na novou sezonu koná letos už pošesté. Hostí jej už tradičně mnichovská Allianz Arena.

V rámci prvního dne se v úterý střetne Real Madrid s Tottenhamem a Bayern s Fenerbahce. Ve středu se pak poražení z obou zápasů utkají o třetí místo a vítězové o celkový triumf.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní