Rubriky:

Ostatní

Svérázný protest. Fotbalisté stáli na trávníku jako sochy a soupeř střílel góly

21. října 2019 21:48 - Veracruz/Praha
(Aktualizováno: 22. října 2019 07:05)

Nedostávají peníze, tak nehráli. Fotbalisté mexického klubu Veracruz stávkovali během 14. kola nejvyšší soutěže Mexika kvůli tomu, že nedostávají výplatu. Během úvodních minut zápasu stáli na trávníku a nehýbali se. Soupeři z klubu Tigres jim tak stihli za dobu protestu nasázet dvě branky. Hosté přitom slíbili něco jiného. Hrát prý neměly oba týmy. Po podivně vypadajícím začátku střetnutí se dohrávalo běžným způsobem a domácí celek prohrál 1:3.

Video již není dostupné

sntv

Hráči obou klubů před zápasem iniciovali společný postup vyjádření nevole. Tři minuty a 20 vteřin se nemělo hrát kvůli tomu, že domácí tým Veracruz je ve finančních problémech a fotbalisté nedostávají výplaty.

Fotbalisté Tigres to vydrželi ale pouhou minutu. Poté se chopili balonu a během krátkého časového úseku nasázeli do sítě protestujících hráčů dvě branky. Domácí však i přesto zůstali stát jako nehybné sochy předem domluvený čas.

Stávkující hráči Veracruzu se po konci duelu cítili svými kolegy z Tigres podvedeni. Za jejich dvě úvodní trefy a nedodržení předem domluvené součinnosti hostujícímu celku sarkasticky tleskali při odchodu do šaten.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní