Rubriky:

Ostatní

Anderlecht se navzdory ukončení belgické ligy vrátí k tréninku

12. dubna 2020 10:46 - Brusel

I když byla belgická liga už 2. dubna kvůli pandemii koronaviru předčasně ukončena, fotbalisté Anderlechtu se v pondělí vrátí k tréninku. Společná příprava bude dobrovolná. Hráči, kteří budou chtít zůstat doma, mají povolení nadále trénovat individuálně.

 

IFM-M

Vedení belgické ligy ukončilo sezonu kolo před koncem základní části a následnou nadstavbou a mistrem vyhlásilo Bruggy. Tým, v němž od zimy působí i český reprezentační útočník Michael Krmenčík, vedl tabulku o 15 bodů před Gentem.

Předčasný konec sezony ještě musí schválit kluby. Jejich souhlas byl původně považován za formalitu, ale po kritice od UEFA, která vyzvala evropské ligy, aby se snažily soutěže dokončit, není jasno ani v Belgii. Zasedání klubů, jenž se mělo konat 15. dubna, bylo odloženo na 24. dubna.

Průlomové rozhodnutí. V Belgii to zabalili, Krmenčík má titul. Co Slavia? Liverpool?

Anderlecht je v tabulce až osmý. Už před ním se v týdnu vrátili k tréninku hráči sedmého Genku. V obou týmech musí fotbalisté dodržovat během společné přípravy odstupy a přísná hygienická opatření.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.