Neymarova matka se rozešla s mladým milencem. Udržoval vztah i se synovým kuchařem

25. dubna 2020 11:37 - Praha

Ještě před pár dny hvězdný brazilský fotbalista Neymar své matce žehnal a po sociálních sítích jí posílal za moře vzkaz: „Buď šťastná mami, miluju tě.“ Pranic mu nevadilo, že jeho třiapadesátiletá máma Nadine Goncalvesová sbalila kolouška. Dvaadvacetiletého modela Tiaga Ramose, který je o šest mladší než Neymar.

 

Samozřejmě že tahle love story způsobila pozdvižení nejen v Brazílii. Zvláště když Nemyarova matka fotografii na Instagramu, na které se chystá svého mladého milence políbit, doplnila slova: „Nevysvětlitelné nelze vysvětlit, musíte to prožít."

Mezi matkou hvězdy Paris Saint Germain a o 31 let mladším Tiagem, jenž se pokouší prorazit nejen jako model, ale i jako vášnivý hráč počítačových e-her, to měla být láska jako z červené knihovny pro paní a dívky. Zvláště, když jí i Neymar žehnal a matce nijak nezazlíval, že se po pětadvacetiletém manželství rozešla s jeho otcem a zároveň agentem Wagnerem Ribeirem.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

A legenda está ao lado 😭😭❤️ Sonhar, nunca desistir !!! Te amo cara, você é fantástico @neymarjr

Příspěvek sdílený Tiago Ramos (@tiagoramoss),Led 8, 2020 v 3:13 PST

Ostatně, když slavil narozeniny, i mladý přítel jeho mámy byl samozřejmě mezi pozvanými hosty a s Neymarem, kterého od dětství obdivoval, se fotografoval.

Velká láska však uhasla dřív, než se pořádně rozhořela. Nemyarova matka totiž přišla na to, že její mladičký přítel udržoval milenecký vztah i se synovým osobním šéfkuchařem Maurem a zároveň i s populárním brazilským hercem a oblíbeným komikem Carlinhosem Maiou.

Proto mu dala okamžitě kopačky...

zp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: