Živě

VIDEO: Trenéři se skoro objímali, hráči se rvali jako zvěř

4. listopadu 2011 07:21 - PRAHA/NEW YORK

U laviček si přes vypjaté zápasové momenty trenéři v pohodě podávali ruce, skoro se objímali, zato na hřišti po závěrečném hvizdu vypukla pořádná mela. Souboj New York - Los Angeles, týmů, které mají ve svém středu megahvězdy (Henry vers. Beckham) končil rvačkou. Do ní se ale ani jeden ze slavných Evropanů příliš nezapojil.

 

Mel Evans, ČTK/AP

Co se vlastně stalo? Domácí Rafael Márquez hodil po skončení utkání balón na Landona Donovana, který se nijak zvlášť nerozčiloval, ba dokonce by se dalo říct, že to velkoryse přešel, ale do dění zásadně pěstmi vstoupili jeho spoluhráči.

Ti vyhráli na góly v tomto utkání zámořské MLS 1:0, na červené karty to po závěrečné bitce bylo 1:1 (Márquez - Juninho).

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.