Bizarní fotbalové záběry. Vítězové poháru slavili triumf i s rozhodčím

Kuvajt/Praha

To se jen tak nevidí. Hodně svéráznou oslavu zisku trofeje předvedli fotbalisté klubu Al Kuvajt SC. Ti se po úterním triumfu v domácím poháru vydali křepčit do VIP boxu na stadionu. Tam potkali jednoho z rozhodčích zápasu, a tak ho vítězoslavně vyhazovali do vzduchu. Jenže záběry oslav byly vysílány živě na internetu a skandál byl na světě.

ilustrační foto

Fotbalisté Al Kuvajtu vyhráli úterní střetnutí o Pohár korunního prince nad saúdskoarabským Al Qadisiyahem poměrem 2:1 po prodloužení. O tom, že závěr zápasu byl hodně emotivní svědčí i červená karta pro jednoho z hostujících hráčů v 6. minutě nastavení druhého prodloužení.

Po závěrečném hvizdu ale bylo hotovo a fotbalisté Kuvajtu si mohli začít vychutnávat své chvíle slávy. Jenže v jednom z VIP boxů to trochu přehnali a do oslav zapojili i jednoho z arbitrů finálového utkání.

Jestli se celou záležitostí budou zabývat disciplinární orgány zatím není známo. Na utkání ale podle zahraničních médií byla přítomná značná část arabské fotbalové generality a je jasné, že dění po konci duelu není pro Pohár korunního prince dobrou vizitkou.