Rubriky:

Ostatní

Bizarní fotbalové záběry. Vítězové poháru slavili triumf i s rozhodčím

14. ledna 2021 17:46 - Kuvajt/Praha

To se jen tak nevidí. Hodně svéráznou oslavu zisku trofeje předvedli fotbalisté klubu Al Kuvajt SC. Ti se po úterním triumfu v domácím poháru vydali křepčit do VIP boxu na stadionu. Tam potkali jednoho z rozhodčích zápasu, a tak ho vítězoslavně vyhazovali do vzduchu. Jenže záběry oslav byly vysílány živě na internetu a skandál byl na světě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fotbalisté Al Kuvajtu vyhráli úterní střetnutí o Pohár korunního prince nad saúdskoarabským Al Qadisiyahem poměrem 2:1 po prodloužení. O tom, že závěr zápasu byl hodně emotivní svědčí i červená karta pro jednoho z hostujících hráčů v 6. minutě nastavení druhého prodloužení.

Po závěrečném hvizdu ale bylo hotovo a fotbalisté Kuvajtu si mohli začít vychutnávat své chvíle slávy. Jenže v jednom z VIP boxů to trochu přehnali a do oslav zapojili i jednoho z arbitrů finálového utkání.

Jestli se celou záležitostí budou zabývat disciplinární orgány zatím není známo. Na utkání ale podle zahraničních médií byla přítomná značná část arabské fotbalové generality a je jasné, že dění po konci duelu není pro Pohár korunního prince dobrou vizitkou.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.