Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Že je ženský fotbal nezáživný? Tuhle parádní trefu by blondýně záviděl i Ronaldo!

25. října 2013 11:31 - Dublin

A pak že je v ženském fotbale nouze o parádní akce a góly! Například Stephanie Rocheová z týmu Pearmount United v irské lize prokázala, že tento předsudek rozhodně neplatí. V zápase proti Wrexfordu předvedla parádní gólový kousek, za který by se nestyděl ani šutér Cristiano Ronaldo.

Rocheové nespadnul během gólové akce míč na zem ani jednou. Pravou nohou nejdříve zpracovala centr z pravé strany, druhým dotykem se uvolnila a třetím, tentokrát levou nohou, vyslala po vlastní otočce nechytatelnou ránu k tyči.

Na blonďatou sedmadvacetiletou hráčku se sesypaly spoluhráčky, takový gól se jen tak nevidí. „Upřímně řečeno jsem si sama ani neuvědomovala, jak pěkný to byl gól," řekla fotbalistka pro Extratime.ie. „Věděla jsem, že je to dobrá střela, ale že se kolem toho strhne tolik pozornosti, to bych nečekala," dodala.

Fotbalistky Pearmountu zvítězily nad Wrexfordem 6:1.

oc, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.