Zraněný Costa musí odložit debut ve španělské reprezentaci

11. listopadu 2013 19:46 - Madrid

Fotbalový útočník Diego Costa si na debut ve španělské reprezentaci bude muset ještě počkat. Pětadvacetiletý hráč Atlétika Madrid, který dal Španělsku přednost před rodnou Brazílií, si poranil sval na pravé noze a v nadcházejících přípravných zápasech proti Rovníkové Guineji a JAR nebude moci hrát.

 

Susana Vera, Reuters

Costa se zranil během nedělního ligového duelu s Villarrealem. Proti Rovníkové Guineji nastoupí Španělé v sobotu, zápas s jihoafrickým výběrem je čeká v úterý 19. listopadu.

Druhý nejlepší střelec této sezóny španělské ligy Costa v říjnu oznámil, že se místo rodné Brazílie rozhodl reprezentovat zemi úřadujících mistrů světa a Evropy Španělsko.

Za pořadatele mistrovství světa v příštím roce přitom už odehrál několik minut, ale jen v přípravě. Proto dostal od FIFA v září možnost změnit reprezentaci. Španělské občanství obdržel Costa letos v létě.


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.