VIDEO: Šílený vlastňák! Belgický fotbalista položil základy fatální porážce svého týmu

18. května 2014 10:52 - Genk

„Vážně se to stalo?“ mohlo problesknout hlavou belgického fotbalisty De Bocka po vsítění neuvěřitelného vlastního gólu. Obrovská smůla bruggského obránce nakonec položila základ vítězství Genku, které mělo pro Bruggy fatální následky.

Na moment z 25. minuty čtvrtečního zápasu svých Brugg proti Genku nebude jednadvacetiletý Laurens De Bock vzpomínat s nostalgií. Svůj první zásah v sezóně si jistě představoval jinak...

Soupeř kopal rohový kop, bruggské obraně se ale prvotní hrozbu podařilo odvrátit. Míč si nicméně našel cestu zpět do nebezpečného prostoru, odkud se ho právě De Bock snažil vykopnout. Balón ale, možná i s přispěním dotírajícího protivníka, trefil tak zvláštně, že ho poslal za vlastního brankáře.

Bruggy dokázaly již za sedm minut vyrovnat, z utkání však odcházel šťastnější Genk, který nakonec zvítězil 3:2. Bruggské mužstvo tím přišlo o naději na zisk titulu, k němuž má namířeno bruselský Anderlecht. Téměř desetileté čekání na mistrovské oslavy se tak Bruggám ukončit nepodařilo.

md, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.