Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Neymar se chtěl podepsat, ale nešlo to. Alespoň vrátil tužku

20. listopadu 2014 08:24 - Vídeň

Měl dobrou vůli, ta mu ostatně při kontaktu s fanoušky většinou nechybí. Slavný Neymar, který s brazilským fotbalovým týmem dorazil do Vídně, kde si kanárci připsali vítězství 2:1 nad Rakušany, se chystal podepsat barcelonský dres fanouškovi, který pronikl na plochu. Ale nestihl to.

Ochranka byla rychlejší. Diváka, který vlezl až na plochu, zachytila a odvedla pryč. Možná si někdo vybaví, jak Neymar a další Brazilci při tréninku před letošním MS strážcům pořádku odebrali fanouška, který měl být vyvlečen z vyhrazeného prostoru, a fotili se s ním. Tentokrát to bylo jinak.

Fanoušek, který se snažil využít jedinečné příležitosti návštěvy barcelonské hvězdy v Rakousku, byl lapen a mohl být rád, že se mu nic nestalo. Dokonce i tužku se mu Neymar snažil vrátit. Hodil ji po fanouškovi, ale ten už měl jiné starosti. Podpis byl nenávratně pryč.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.