Rubriky:

Ostatní

Sedíme, kašleme na to. Závěr zápasu, jaký fotbal snad ještě nezažil

18. října 2017 18:54 - Gradačac

Prohrávali jen 0:1, ale očekávaný závěrečný nápor nepřišel. Mužstvo Bosna Visoko rezignovalo. Poslední minuty zápasu měly naprosto nevídaný průběh, jak ukazuje video. Zvijezda Gradačac nakonec vyhrála 3:0, ale mělo se vůbec pokračovat ve hře, když soupeři protestovali? A to poněkud nezvykle. Usadili se na trávník a v naprosté většině zcela pasivně přihlíželi dění.

Zoufalství, fraška, skandál. Byl to prostě konec, jaký se při fotbalovém utkání hned tak nevidí. V druholigovém duelu v Bosně a Hercegovině byli hosté popuzeni snahami domácích zdržovat. A zjevně také některými verdikty rozhodčího.

Až to skončilo zvláštní reakcí. Sudí ovšem poněkud nesportovní chování velkoryse přešel. Otázkou ale také je, co vše se dělo před tím, než začíná video, na němž zůstává ležet na hrací ploše hráč domácích a nepříliš přesvědčivě naznačuje, že má křeče a že potřebuje ošetření.

Pak ještě došlo na zásah sudího na lavičce hostů, které to vše už tak znechutilo, že i přes pouhé jednobrankové manko kapitulovali a nechali si dát další dva góly.

Teoreticky přitom mohli výhrou svého soka přeskočit v tabulce, ale takhle je na tom i po utkání 11. kola Gradačac lépe. Patří mu druhé místo, poražení soupeři jsou šestí.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.