Rubriky:

Ostatní

Nechutná bitka a deset červených v Brazílii! Po oslavě gólu létaly pěsti, zápas se nedohrál

19. února 2018 19:45 - Sao Paulo

Je proslulý vytříbenou technikou a úžasnými finesami. Když ale převládnou horké hlavy, dokáže být fotbal v Brazílii spíš úpolovým sportem. Jako o víkendu, kdy se nedohrálo derby brazilského šampionátu Vitoria - Bahia. Celkem padlo deset červených karet. A protože domácím zůstalo na hřišti jen šest hráčů, rozhodčí podle pravidel duel předčasně ukončil. Podívat se můžete v přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Stačilo málo. Hostující Vinícius oslavoval gól z pokutového kopu na 1:1 provokativně před fanoušky soupeře. Svými gesty vystupňoval nervozitu na trávníku natolik, že gólman Fernando Miguel záložníka napadl.

Za brankou se pak strhla hromadná bitka s řadou nechutných scén. Sudí si zjednali respekt až udělením série červených karet. Na ně skončil zápas nerozhodně 5:5. Bahia však měla výhodu, že dvě z nich vyfasovali hráči z lavičky. Naopak Vitorii zůstalo na hřišti jen šest hráčů, takže utkání bylo předčasně ukončeno.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.