Zlá zpráva pro Šilhavého. Český stoper má na dvou místech zlomenou čelist!

Nový kouč fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý si ještě ani nesedl poprvé na lavičku, a už přišel o dalšího důležitého hráče. Stoper Tomáš Kalas si v druhé anglické lize v dresu Bristolu zlomil na dvou místech čelist a po operaci bude bez fotbalu šest týdnů. Kalas měl přitom takřka jisté místo v základní sestavě národního týmu poté, co se zranil kapitán Marek Suchý.

Tomáš Kalas opouští hřiště s nepříjemným zraněním.

Šest týdnů bez fotbalu. Vedení Bristolu vyslalo na klubovém webu směrem k české reprezentaci zlou zprávu.

Tomáš Kalas utrpěl zranění v druhém poločase pátečního utkání na hřišti Wiganu, které pro něj předčasně skončilo v 76. minutě. Bristol prohrál 0:1 a v tabulce je po druhé porážce za sebou osmý. Pětadvacetiletý Kalas v klubu hostuje z Chelsea.

Kvůli zranění přijde také o nejbližší zápasy české reprezentace pod vedením nového kouče Jaroslava Šilhavého, které sehraje národní tým v polovině října v Lize národů proti Slovensku a Ukrajině. V posledních pěti reprezentačních utkáních nastoupil Kalas v základní sestavě.