Rubriky:

Anglie

Senzace! Kluby z Premier League chtějí sparťanského střelce, ve hře je pořádný balík

15. ledna 2019 07:09 - Londýn/Praha
(Aktualizováno: 15. ledna 2019 12:53)

Prvotřídní senzace se blíží. Kluby z anglické Premier League mají podle médií vážný zájem o útočníka Sparty Benjamina Tetteha a ve hře je pořádně tučné odstupné ve výši jedenácti milionů liber, což je zhruba 315 milionů korun. Podle serveru Fotball Ghana i anglického Mail Online stojí o Tetteha Wolverhampton, Everton, West Ham United a Bournemouth.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Právě Wolverhampton je prý údajně při jednání s letenským klubem nejdál. Média uvádějí, že Tetteha, jenž na podzim vstřelil devět gólů, chtěl získat turecký gigant Galatasaray. Jeho nabídku ve výši sedmi milionů liber však Sparta odmítla. Požaduje sumu o čtyři miliony vyšší.

A tak je ve hře odchod talentovaného střelce na Ostrovy, když je jednadvacetiletý útočník v určitých směrech srovnáván dokonce s legendárním Didierem Drogbou.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161426564990644

Vedení Wolverhamptonu neskrývá velké ambice do budoucna. Momentálně je sice na jedenácté příčce Premier League, ale rád by se dostal mezi absolutní špičku. Dokonce se před pár týdny hovořilo v souvislosti s Vlky, jak se klubu přezdívá, o angažmá manažera Josého Mourinha. Na to však zatím nedošlo.

rjm, Sport.cz

Je podle vás sparťanský útočník Tetteh připravený na odchod do Premier League?


Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..