Rubriky:

Anglie

Kloppův apel: Utáhněte si pásy, jedeme. Divoká jízda začíná

9. února 2019 12:13 - Liverpool/Praha

Zajímavé a motivační motto připravil v poslední době ostře sledovaný trenér Reds: „Utáhněte si bezpečnostní pásy, divoká jízda začíná,“ vyzývá své hráče, vědom si toho, že ve fotbalové Premier League se opravdová bitva o titul rozhoří až teď. Pro jeho Reds dnešním duelem 26. kola s Bournemouthem, v němž musí odčinit ztráty z předchozích dvou střetnutí a vrátit se na první příčku tabulky. Ovšem už jen s tříbodovým aktivem před Manchester City. „Nikdo si ale přece nemyslel, že budeme mít na prvním místě pořád k dobru jedenáct, dvanáct bodů, že ne?“ obrátil se německý trenér Jürgen Klopp na své svěřence i na fanoušky Liverpoolu.

 

Phil Noble, Reuters

Ztráty to byly pro Liverpool hodně nepříjemné. Nejdřív na Anfield Road s Leicesterem, poté na Olympijském stadionu v Londýně s West Hamem. V obou partiích uhrál Klopp se svým týmem shodné výsledky 1:1 a hráči Citizens těchto ztrát využili.

V předehrávaném střetnutí porazili Everton a dostali se v tabulce na první příčku. Sice jen díky lepšímu skóre a se zápasem na víc, ale i tak brnkají na nervy Kloppovi i jeho hráčům.

„Všichni říkají, že v našich tvářích vidí nervozitu a cítí, že v boji o titul ztrácíme nervy. I mou diskusi s rozhodčím Friendlem po utkání s West Hamem stále připomínají. Ale já skutečně nejsem nervózní a nervózní jsem nebyl, ani když jsem s ním debatoval. Už proto, že jsem věděl, že řečmi na výsledku stejně nic nezměním," vracel se Jürgen Klopp před dnešním zápasem znovu k diskusi s hlavním rozhodčím po minulém střetnutí s Kladiváři.

Více o dnešním zápase najdete zde.

„Nejsme slepí, vnímáme problémy, které máme. Ale nejsou tak vážné, jak si lidé myslí a jak je prezentují," nepopírá kouč Liverpoolu, že zranění důležitých hráčů se zákonitě promítá do hry a výkonů jeho mužstva.

I proti Bournemouthu budou chybět. Oxlade-Chemberlain, Alaxander-Arnold, ale nejspíš i Wijnaldum, Henderson, Lovren a Gomez.

To se ovšem ukáže až v 16.00, kdy začíná střetnutí mezi Liverpoolem a Bournemouthem, které můžete sledovat v přímém přenosu na Televizi Seznam.

„Teď musíme na hřišti ukázat, že jsme opravdu připraveni bojovat. A fanoušci to musí ukázat stejně jako my. Pokud tedy samozřejmě chtějí," apeloval trenér na příznivce Reds, aby jeho týmu nepřestávali pomáhat

Sledujte sobotní zápas Liverpool - Bournemouth v exkluzivním přímém přenosu na Televizi Seznam! Začínáme v 15.40.

„Víme, co za práci nás čeká, je nám jasné, že musíme bojovat o každý yard hřiště. Na podporu tribun přitom spoléháme," nechává se slyšet Klop a dokonce prozrazuje, jakými slovy svůj tým motivuje.

„Připravte se. Utáhněte si bezpečnostní pásy a jedeme. Divoká jízda začíná," vyzývá Salaha, Maného, Firmina a spol.

Pro Liverpool to v následujících dnech a týdnech divoká jízda skutečně bude. Dnes s Bournemouthem, za deset dnů v prvním osmifinále Ligy mistrů doma s Bayernem, 24. února na Old Trafford s Manchesterem United.

Jak naladit Televizi Seznam?
Vysílání Televize Seznam naladíte v celoplošném multiplexu 3, který pokrývá 95,7 % území České republiky, a v Přechodové síti 12. Diváci najdou Televizi Seznam i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu DIGI TV, T-Mobile TV, Skylink či poskytovatele kabelového televizního vysílání UPC. Spektrum doplňuje několik desítek IPTV/OTT poskytovatelů, kteří umožňují televizní signál šířit přes internet (DIGI TV, T-Mobile TV, KUKI, Sledovanitv.cz, O2TV a další).
zp, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..