Rubriky:

Anglie

Živě

Hotovo. Manchester United už má jasno o pozici manažera

26. března 2019 14:55 - Manchester/Praha

Hotovo. Fotbalový Manchester United už má jasno, kdo by měl dlouhodobě trénovat Rudé ďábly po předčasném konci Portugalce Josého Mourinha. Ten se pakoval z Old Trafford v prosinci. Na jeho místo naskočil Ole Gunnar Solskjaer a nastartoval mužstvo. Nikdo však netušil, zda jde o provizorní řešení, nebo Nor dostane šanci ukázat se v roli trenéra na delší čas. Anglická média teď tvrdí, že vedení United brzy potvrdí Solskjaera ve funkci na delší dobu.

 

Andrew Yates, Reuters

Neshody Mourinha s hvězdami nebraly konce, atmosféra v klubu byla hodně napjatá. Není se co divit, že herně i výsledkově to mělo ze strany United do ideálu daleko. A pak přišlo vysvobození. Portugalec dostal padáka, během chvíle si zabalil fidlátka, na cestu dostal balík peněz, a na scénu vtrhl Solskjaer. Už jako hráč byl na Old Trafford žolíkem, zařídil klubu třeba triumf v Lize mistrů, teď se měl ale ukázat v podobné roli jako trenér. Na jak dlouho, to bylo otázkou.

Odpověď na ni dostanou podle anglických médií všichni v nejbližších dnech. Nápovědou budiž skvělá bilance šestačtyřicetiletého Nora. Z devatenácti utkání jich Manchester United pod jeho vedením hned čtrnáct vyhrál, tato matematika se Rudým ďáblům líbí. Makat pod Solskjaerem se najednou chce i hvězdám.

„Myslím, že je to skvělý manažer," nešetří chválou záložník Nemanja Matič. „Budu rád, pokud Ole zůstane. Doufám, že to tak bude. Ale není to jen o něm, skvělou práci odvádějí i jeho asistenti," pochvaluje si fotbalista složení trenérského týmu United. Teď už jen zbývá maličkost, aby vedení klubu zmíněnou novinu během pár dní opravdu potvrdilo.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..