Chelsea - West Ham 2:0Chelsea se naladila na Slavii výhrou. Generálku řídil Hazard

Londýn

Vítězná generálka! Fotbalisté Chelsea před čtvrtečním úvodním čtvrtfinále Evropské ligy v Praze proti Slavii porazili West Ham 2:0 brankami Edena Hazarda. Londýnský klub po domácí dohrávce 33. kola a třetím vítězství za sebou poskočil na třetí místo v tabulce Premier League před Tottenham a Arsenal, které ale mají zápas k dobru.

Eden Hazard z Chelsea slaví svoji vítěznou trefu v utkání proti West Hamu.

Hazard se před zraky slávistických pozorovatelů poprvé prosadil ve 24. minutě po parádním individuálním průniku obranou ve středu hřiště až před brankáře Fabiaňského, kterému střelou k tyči nedal šanci. Nejlepší kanonýr týmu pak v poslední minutě zužitkoval přihrávku Barkleyho do vápna a šestnáctým gólem v sezoně zpečetil výsledek.

Chelsea porazila West Ham poprvé po třech vzájemných zápasech v nejvyšší soutěži.