Rubriky:

Anglie

Manchester United kvůli obavám o bezpečnost zrušil kemp v Arábii

15. ledna 2020 09:39 - Praha

Manchester United zrušil plánované soustředění na Blízkém východě, na které měl odjet během krátké únorové přestávky v anglické fotbalové lize. Trenér Ole Gunnar Solskjaer uvedl, že klub tak učinil kvůli obavám o bezpečnost.

 

United čeká v Premier League pauza od 2. do 16. února a stejně jako loni, kdy zamířil do Dubaje, měl znovu v plánu soustředění na Arabském poloostrově. Avšak poté, co Američané začátkem ledna zabili v Bagdádu íránského generála Kásema Solejmáního, změnilo vedení názor.

Írán totiž v odvetě zaútočil raketami na irácké základny, na nichž působí vojáci USA. Krátce poté navíc v Teheránu sestřelili ukrajinské dopravní letadlo, na jehož palubě zahynulo všech 176 lidí.

"Měli jsme v plánu jet na Blízký východ, ale zrušili jsme to," řekl Solskjaer. "Místo toho dám hráčům pár dní volno. Přestávka je pro všechny důležitá. Do té doby nás čeká pět, šest zápasů, ve kterých musíme získat potřebné výsledky a potom můžeme odjet nachytat vitamín D," dodal.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..