Rubriky:

Anglie

Fotbal v Anglii se podle The Times bude hrát bez diváků

12. března 2020 09:19 - Londýn

Všechny zápasy fotbalové Premier League a nižších lig v Anglii se podle deníku The Times budou hrát kvůli šíření koronaviru bez diváků. Odkládat se utkání nebudou. Přímé přenosy ze zápasů se však nebudou vysílat v hospodách, aby se zabránilo shromažďování lidí. Koronavirem se v Británii nakazilo přes 450 lidí a osm nemoci podlehlo.

 

Jason Cairnduff, Reuters

Ve středu byl odložení ligový duel mezi Manchesterem City a Arsenalem. Hráči londýnského celku přišli po únorovém utkání Evropské ligy do styku s majitelem Olympiakosu Pireus Evangelosem Marinakisem, který nedávno oznámil, že se nakazil novým typem koronaviru.

Podle internetových stránek obou klubů šlo především o preventivní opatření. Riziko, že se hráči Arsenalu nakazili, je podle klubových lékařů velmi malé.

Draze zaplacená legrace! Hráč vtipkoval o koronaviru, teď byl pozitivně testován

I další tři prestižní evropské soutěže - francouzská, německá a španělská - se v následujících týdnech budou hrát před prázdnými hledišti. Italská Serie A byla přerušena minimálně do 3. dubna. Ve středu vedoucí tým ligy Juventus oznámil, že jeho obránce Daniele Rugani byl pozitivně testován na koronavirus.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..