Rubriky:

Anglie

Neville ubytuje zdravotníky bojující s virem ve svých hotelech

19. března 2020 13:29 - Manchester

V boji s pandemií koronaviru se rozhodl pomoci i bývalý anglický fotbalový reprezentant Gary Neville. Pětačtyřicetiletý někdejší obránce uzavře své dva hotely v Manchesteru pro veřejnost a zdarma je poskytne zdravotníkům, kteří se starají o nakažené.

 

Twitter

"Našich 176 lůžek od pátku obsadí zdravotníci. Právě v této chvíli musí naše odvětví prokázat solidaritu, a to nejen s našimi zaměstnanci, ale i s lidmi, kteří budou v nadcházejících měsících potřebovat ubytování," uvedl na sociální síti Neville, který vlastní dva hotely v Manchesteru s někdejším spoluhráčem v United Ryanem Giggsem.

Bývalý kapitán "Rudých ďáblů" ujistil zaměstnance hotelu, že nikdo nebude propuštěn ani požádán o neplacenou dovolenou. "Naši zaměstnanci budou provozovat hotel jako obvykle. Zdravotníci budou moci bezplatně zůstat v několika příštích měsících, když budou třeba potřebovat izolaci od rodinných příslušníků," řekl Neville.

Chelsea ubytuje zdravotníky bojující s koronavirem ve svém hotelu

K podobnému kroku jako Neville sáhla také Chelsea, která umožní zaměstnancům nemocnic dva měsíce bezplatně bydlet v hotelu na stadionu Stamford Bridge.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..