Rozhodnutí o nucené dovolené vzal v Anglii zpět i Bournemouth

15. dubna 2020 07:56 - Londýn

Bournemouth se stal třetím klubem anglické fotbalové ligy, který zrušil původní rozhodnutí poslat v době koronavirové krize zaměstnance na nucenou dovolenou. V minulých dnech si tento krok rozmysleli rovněž vedoucí funkcionáři Liverpoolu a Tottenhamu.

 

Phil Noble, Reuters

Také Bournemouth chtěl využít vládní program, který zaručuje lidem uvolněným z práce kvůli pandemii podporu ve výši 80 procent jejich mzdy do maximální výše 2500 liber (téměř 80 tisíc korun) měsíčně. "Toto opatření bylo učiněno v době zvýšeného ekonomického tlaku, na základě reakcí fanoušků jsme ho ale změnili," uvedlo vedení klubu.

Zaměstnance na nucené dovolené tak má podle agentury Reuters z anglických prvoligových klubů už jen Newcastle United. Premier League je přerušená od poloviny března zatím do konce dubna. Ve Velké Británii se počet nakažených blíží sto tisícům, nemoc covid-19 si již vyžádala více než 12.000 obětí.

Tottenham odvolal nucenou dovolenou pro zaměstnance

ČTK

  0:2 Manchester City - Manchester Utd. 0:2 69. min
20210307T17:30:00+0100
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City
Manchester Utd.

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: