Živě

Smůla! Souček si u klokanů nezahraje

24. dubna 2020 07:38 - Londýn/Praha

Mělo jít o turné, na které se těšili všichni fanoušci fotbalového Wets Hamu v Austrálii. Hráči a trenéři londýnského klubu zrovna tak. Vzhledem k celosvětové koronavirové pandemii však z cesty k protinožcům nebude nic, takže český reprezentant Tomáš Souček hostující v dresu Kladivářů se v červenci nepodívá. „Velká škoda, al vzhledem k okolnostem jde o správného rozhodnutí,“ přijal rozhodnutí klubového vedení trenér David Moyes.

 

Profimedia.cz

Fotbalová Anglie řeší, za jakých opatření by se mohla ještě dohrát přerušená Premier League, takže je logické, že se ruší jedno klubové turné za druhým.

Posledních devět ligových kol představuje prioritu, a proto není nepředstavitelné, aby se uskutečnily tradiční prázdninové cesty Manchesteru City, Arsenalu, Chelsea a další klubů do Asie či Severní Ameriky.

Tvrdý úder koronaviru. Ceny hráčů i klubů jdou prudce dolů. Dotkne se to i Součka?

Součkův West Ham se plánoval v červenci cestu do Austrálie, kde měl být ozdobou premiérového ročníku turnaje šampionů v Queenslandu. Turnaje, který měla hostit tři australská města Brisbane, Townsville a Gold Coast, se měl zúčastnit i další anglický klub Crystal Palace a domácí celek Brisbane Roar, na jehož trenérské lavičce sedí liverpoolská ikona Robbie Fowler.

Všichni jsme se těšili

„Všichni jsme se do Austrálie těšili. Hráči, stejně jako já. Máme tam spoustu fanoušků, navíc turnaj v Queenslandu by byl určitě velice zajímavý a sledovaný. Současná situace však ovlivňuje celý svět, a proto je v tuto chvíli mnohem důležitější, aby byli všichni lidé v bezpečí," vzkázal k protinožcům Moyes.

„Doufám, že se turnaj uskuteční, až se život vrátí zase do normálu a my do Austrálie přiletíme."

zp, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..