Živě

Zabaletu mrzí, že se v Anglii nerozloučí před plnými tribunami

27. dubna 2020 14:08 - Londýn

Obránce West Hamu United Pabla Zabaletu mrzí, že nebude mít možnost kvůli pandemii koronaviru rozloučit se s působením v anglické fotbalové lize před plnými tribunami. Přerušená sezona Premier League by se měla znovu rozběhnout, ale bez diváků.

 

Dylan Martinez, Reuters

"Chtěl jsem kariéru končit jinak, před fanoušky, se všemi těmi emocemi a adrenalinem," uvedl na klubovém webu spoluhráč českého záložníka Tomáše Součka, který v londýnském klubu hostuje z pražské Slavie.

"Jsem si jistý, že v Anglii i dalších zemích se pokusí ligu restartovat, ale už to nebude totéž," řekl pětatřicetiletý argentinský fotbalista, který v Anglii získal s Manchesterem City dva ligové tituly.

K odložení platů sáhl v anglické lize také Součkův West Ham

Ve West Hamu, kam přišel v roce 2017, mu v létě vyprší smlouva. Počítá s tím, že koronavirus změní nejen fotbal, ale i běžný život. "Je třeba se s tím smířit. Je to těžké, ale snažím se zůstat pozitivně naladěný," uvedl vicemistr světa z roku 2014.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..