Rubriky:

Anglie

Žerty o koronaviru připravií Alliho o první zápas po pauze

11. června 2020 15:14 - Londýn

Není zraněný, naopak, je v plné síle. Přesto si hvězda anglické Premeier League v prvním utkání po koronavirové pauze nekopne. Záložník Dele Alli z Tottenhamu přijde o zápas proti Manchesteru United. Důvod je neuvěřitelný. Čtyřiadvacetiletý fotbalista byl vedením soutěže potrestán zákazem startu v jednom utkání za žertování o koronaviru.

 

David Klein, Reuters

Alliho do problémů dostalo video z čekání na letišti, které koncem února umístil na sociální sítě. V záběrech si anglický reprezentant v roušce dělá legraci z muže z Asie, kde epidemie nového typu koronaviru odstartovala. Alli se posléze omluvil, ale trestu včetně pokuty 50 tisíc liber neuniknul.

Tottenhamu tak bude chybět v prvním utkání obnoveného programu Premier League, která byla stejně jako většina evropských soutěží přerušena v polovině března. Londýnský celek v úvodním duelu nastoupí proti Manchesteru United, kterému patří poslední místo zaručující start v pohárech. Hotspur na něj na osmé příčce ztrácí čtyři body.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..