Arsenal - Chelsea 2:1Arsenal získal trofej. Kanonýři po parádním obratu vyhráli FA Cup

Fotbalisté Arsenalu trochu napravili zpackanou sezonu a získali trofej. Ve finále FA Cupu vyhráli Kanonýři nad Chelsea 2:1, když vítězství zařídil dvěma trefami ostrostřelec Aubameyang.

Pierre-Emerick Aubameyang se postaral o vyrovnávací branku

Derby londýnských celků ve Wembley načala lépe Chelsea, která se v páté minutě ujala vedení díky Christianu Pulisicovi. Po necelé půlhodině hry srovnal z penalty Aubameyang.

Jednatřicetiletý gabonský reprezentant obrátil skóre v 67. minutě, kdy ve vápně obehrál beka Kurta Zoumu a zblízka překonal brankáře Wilfreda Caballera. Chelsea se v závěru musela obejít bez Kovačiče, jelikož chorvatský záložník dostal druhou žlutou kartu.