Rubriky:

Anglie

Opora Manchesteru si jen tak nezahraje! Jak dlouho ještě bude týmu chybět?

19. září 2020 10:13 - Manchester

Trenér anglických vicemistrů Pep Guardiola odhadl před vstupem mužstva do Premier League, že jejich opora si ještě minimálně měsíc až dva nezahraje. Argentinský reprezentant Sergio Agüero se po červnové operaci kolena bude dostávat do formy delší dobu, než se předpokládalo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvaatřicetiletý Agüero se podrobil chirurgickému zákroku 24. června dva dny poté, co se zranil v ligovém utkání proti Burnley. Sám už v tomto týdnu zveřejnil video, na němž běhá s míčem v rámci individuální přípravy, Guardiola ale prohlásil, že hráčův bezprostřední návrat do týmu je nepravděpodobný.

"To zranění bylo těžké. Ale už pracuje a možná za měsíc nebo za dva bude připraven," uvedl Guardiola na tiskové konferenci před pondělním vstupním zápasem jeho týmu na hřišti Wolverhamptonu. "Musí se vrátit na hřiště a znovu se dostat do fyzické kondice. Sergio byl mimo hru velmi dlouhou dobu a není ten typ, který získá fyzičku zpátky rychle," dodal španělský kouč.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..