Rubriky:

Anglie

Skandál v Anglii: Kolo Touré z Manchesteru City dopoval. Klub ho suspendoval

3. března 2011 21:17 - LONDÝN

Obránce Kolo Touré z Manchesteru City měl pozitivní nález na doping. Podle agentury AP byl do vyřešení případu vedením anglického klubu suspendován.

 

Reuters

"Fotbalová asociace ho informovala o tom, že měl pozitivní nález na specifickou látku v odevzdaném A vzorku," uvedlo vedení klubu v prohlášení s tím, že reprezentant Pobřeží slonoviny nebude do vyřešení případu hrát za první, ani jiný tým City.

Podle pravidel Světové antidopingové agentury WADA se v případě pozitivního nálezu na specifické látky nemusí jednat o doping. Tresty se v případě zneužití specifických látek pohybují v rozmezí od varování až po dvouletý distanc.

Touré hraje za City od roku 2009, kdy přišel z Arsenalu. S manchesterským klubem, kde působí i jeho mladší bratr Yaya a který vedl i jako kapitán, má smlouvu do roku 2013.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..