Newcastle nechce potížistu Bartona, pustí jej pryč zadarmo

1. srpna 2011 20:21 - NEWCASTLE

Vedení Newcastle United došla po čtyřech letech trpělivost s kontroverzním fotbalovým záložníkem Joeym Bartonem. Klub Premier League dnes oznámil, že osmadvacetiletý potížista může zadarmo odejít, i když má ještě na rok platnou smlouvu.

 

AFP

Představitelé klubu za výborným fotbalistou s výbušnou povahou dosud stáli navzdory jeho častým incidentům. Jak v United, tak v minulém působišti Manchesteru City, měl Barton fyzické konflikty se spoluhráči a v roce 2008 musel dokonce do vězení za napadení. Kvůli tomu se nemohl zúčastnit červencového turné Newcastlu v USA, neboť nedostal vízum.

Barton s vedením klubu dosud marně vyjednával o podobě nové smlouvy, navíc na Twitteru opakovaně kritizoval atmosféru v St. James Parku a přestupovou politiku klubu. Dnes šéfům Newcastlu definitivně došla s hráčem, který má na kontě jeden reprezentační start, trpělivost. "Doporučili jsme mu, že může z klubu odejít jako volný hráč," uvedli představitelé United.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: