Manželka trenéra Manciniho zahnala na Sardinii zloděje

5. září 2011 17:04 - ŘÍM

Vila trenéra fotbalistů Manchesteru City Roberta Manciniho na Sardinii se stala terčem zlodějů. Podle listu Daily Telegraph však odešli s nepořízenou, protože je zahnala manželka italského kouče.

 

Toby Melville, Reuters

Dvaačtyřicetiletá Federika Morelliová zahlédla v noci tři maskované muže, jak se pokouší vloupat do domu. Spustila proto alarm, který upozornil policisty. Než však dorazili na místo, vystrašila lupiče pokřikem, že policie je už na cestě. K incidentu došlo před dvěma týdny v době, kdy už byl Mancini v Manchesteru.

Zloději sice stihli uprchnout, podle vyšetřovatelů jde však o gang, který v Porto Cervo vyloupil už několik luxusních vil, ze kterých odnesl věci v hodnotě kolem 300 tisíc liber (asi 8,4 milionu korun). Během vloupání často používal omamný plyn, aby uspal lidi v domech. "Kvůli vyšetřování nemůžu zabíhat do detailů. Ale tohle spojení s dalšími incidenty v průběhu léta prověřujeme," uvedl policejní mluvčí.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..