Trenér fotbalistů Liverpoolu Klopp po 46 letech odložil brýle

22. srpna 2021 13:32 - Londýn

Trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp po 46 letech nemusí nosit brýle. Čtyřiapadesátiletý kouč v rozhovoru pro Bild TV uvedl, že se v létě podrobil operaci očí.

 

@LFCMAGAZINE, Twitter

"Nikdy mi brýle nevadily, byl jsem na ně zvyklý," řekl Klopp, který brýle nosil od osmi let. "V posledních letech ale byl problém, že už jsem ani s nimi neviděl moc dobře. Proto jsem to musel vyřešit," přidal.

V létě se proto podrobil operaci. "A díky tomu teď vidím velmi, ale opravdu velmi dobře," uvedl Klopp. Na život bez brýlí si zatím nezvykl. "Můj obličej bez nich vypadá divně," prohlásil.

"Ale nepomáhá ani to, když si nasadím brýle s obyčejným sklem. Je to, jako bych se díval skrz okno a je mi to nepříjemné," dodal kouč, na jehož vizáži s brýlemi a kšiltovkou Liverpool založil i řadu suvenýrů.

"Nikomu v klubu jsem o operaci neřekl. Budu se jim muset omluvit, protože asi budou muset všechno předělat," řekl se smíchem bývalý trenér Dortmundu.

ČTK

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..