Rubriky:

Přestupy

Nekonečný příběh jménem Neymar pokračuje. K odchodu ho přemlouvá i argentinský král

14. srpna 2019 06:40 - Barcelona/Praha

O Neymarovi se mluví v poslední době v podstatě pořád. Ať už jde o jeho mimofotbalové průšvihy, zranění nebo spekulace o přestupu, brazilská hvězda stále plní přední stránky novin. Nejčerstvější informací týkající se jeho fotbalové kariéry je ta, že bývalý kapitán Kanárků byl viděn, jak spolu se zástupci svého současného klubu Paris Saint-Germain vstupuje do kanceláří katalánské Barcelony.

 

Stephane Mahe, Reuters

Schyluje se snad nakonec opravdu k velkému návratu? Naznačuje tomu velké množství zpráv. Kromě toho, že byl Neymar viděn ve Španělsku, si zahraniční média také všimla, že PSG podle všeho přestal ve svém klubovém fanshopu prodávat dresy s Neymarovým jménem.

Hrubé urážky a útoky na Neymara! Vypadni z klubu, zuřili fanoušci

Navíc se mluví i o tom, že brazilskému útočníkovi měl volat dokonce sám hvězdný Lionel Messi, aby se pokusil přemluvit ho, ať dá přednost návratu do Barcelony před nabídkou z Realu Madrid.

Ten podle všeho o Neymara stále stojí. Zdá se tedy, že kolem brazilského fotbalisty bude nejspíš ještě nějakou dobu pořádně živo.

bak, Sport.cz

Měl by se Brazilec Neymar vrátit do Barcelony?


Časová osa: Fotbalové přestupy 2019

Filtr článků - Přestupy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.