Dočkal za mořem zase řádil, navíc demonstroval i jedno pěkné české slovíčko

26. července 2018 15:53 - Houston

Vzali si zpátky, o co je o víkendu Ibra a spol. obrali. Fotbalisté Philadelphie se rychle rehabilitovali za domácí porážku 1:3 s Los Angeles Galaxy se Zlatanem Ibrahimovicem v sestavě. Tým Bořka Dočkala ve středu přesně stejným poměrem zvítězil na hřišti Houstonu a český reprezentant si připsal hned dvě asistence. Skóre uzavřel další exsparťan Fafa Picault z penalty. V přiloženém videu se můžete podívat na sestřih utkání.

Rozmohl se nám tady takový nešvar, komentuje dětmi hojně užívané nemravné slovíčko učitelka v podání Evy Holubové v populární komedii Pelíšky.

Bořek Dočkal je naopak zcela pozitivní propagátor češtiny. Fanouškům za mořem názorně předvedl význam pěkného českého slovíčka bodlo. Bedoyovi sice přihrál na gól spíš lehkou špicí, zpravodajové nicméně zaznamenali, že si připsal asistenci bodlem.

Na definici ostatně nesejde. Pro Philadelphii je podstatné, že český záložník za nepříznivého stavu dvěma precizními nahrávkami přispěl k obratu skóre a zisku tří bodů.

Dočkal prožívá za mořem vydařené období. Koncem června byl v MLS vyhlášen nejlepším hráčem týdne.

dos, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: