Živě

Do brazilské nominace se dodatečně dostali nováčci Telles a Neres

17. března 2019 21:27 - Brasília

Čeští fanoušci vyprodali utkání s Brazílií během pár minut. Jsou pořádně nažhavení, aby viděli slavné fotbalisty v akci. Hltají každou novinku a v neděli večer se jedna objevila. Brazílie ohlásila změny v nominaci na březnové přípravné duely s Panamou a českým týmem v Praze. Dodatečně dostali pozvánku nováčci Alex Telles a David Neres.

 

Susana Vera, Reuters

Šestadvacetiletý obránce Porta Telles nahradil zraněného Filipeho Luíse, o čtyři roky mladší útočník Ajaxu Amsterdam Neres se premiérové reprezentační pozvánky dočkal kvůli zdravotním problémům Viníciuse Júniora.

Právě Vinícius byl v původní nominaci trenéra Titeho jediným nováčkem, avšak osmnáctiletého útočníka Realu Madrid nakonec vyřadil zraněný kotník. Kvůli zranění v nominaci pětinásobných světových šampionů chybí i největší hvězda "kanárků" Neymar.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.