Do brazilské nominace se dodatečně dostali nováčci Telles a Neres

17. března 2019 21:27 - Brasília

Čeští fanoušci vyprodali utkání s Brazílií během pár minut. Jsou pořádně nažhavení, aby viděli slavné fotbalisty v akci. Hltají každou novinku a v neděli večer se jedna objevila. Brazílie ohlásila změny v nominaci na březnové přípravné duely s Panamou a českým týmem v Praze. Dodatečně dostali pozvánku nováčci Alex Telles a David Neres.

 

Susana Vera, Reuters

Šestadvacetiletý obránce Porta Telles nahradil zraněného Filipeho Luíse, o čtyři roky mladší útočník Ajaxu Amsterdam Neres se premiérové reprezentační pozvánky dočkal kvůli zdravotním problémům Viníciuse Júniora.

Právě Vinícius byl v původní nominaci trenéra Titeho jediným nováčkem, avšak osmnáctiletého útočníka Realu Madrid nakonec vyřadil zraněný kotník. Kvůli zranění v nominaci pětinásobných světových šampionů chybí i největší hvězda "kanárků" Neymar.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.