Rubriky:

Reprezentace

Brabcovi gól proti Anglii předpověděl Krejčí

11. října 2019 23:45 - Praha

Na zadní tyči dorazil míč do sítě Albionu, vzápětí upaloval sprintem k české lavičce. Tam stoper Jakub Brabec skočil do náručí bývalému parťákovi ze Sparty Ladislavu Krejčímu. Aby oslavili vyrovnávací branku. „Byli jsme tak domluvení,“ culil se Brabec po pátečním senzačním triumfu nad Anglií.

Sport.cz

Svůj premiérový gól v národním týmu si schoval na ideální chvíli. Zkraje zápasu zchladil Kane nabuzené Čechy proměněnou penaltou, vypadalo to s nimi nedobře. Brabcova trefa je ale vrátila bleskově do hry.

„Gól krásný moc nebyl. Nemohl jsem to snad ani nedat, nakonec jsem dostal míč do branky kolenem. Gól byl ale hrozně důležitý, povedlo se nám rychle zareagovat na inkasovanou branku, na kterou jsme navázali, především v prvním poločase, skvělým výkonem," pochvaloval si Brabec.

Český obránce Jakub Brabec se raduje z vyrovnávacího gólu proti Anglii.

Vlastimil Vacek, Právo

Když mu před zápasem Krejčí sděloval, že pokud se mu podaří vstřelit branku, aby za ním běžel k lavičce, bral to spíš jako sci-fi. „Malovat si před utkáním s Anglií, že jí dám gól, vypadá hodně odvážně. Ale stalo se. Než abych v hledišti hledal rodinu, rozběhl jsme se tedy za Krejdou," smál se Brabec, který nechtěl spekulovat, jestli dal nejdůležitější branku kariéry.

„To se teprve uvidí. Jestli ze skupiny postoupíme, připíšu si ji jako tu, která nám pomohla na mistrovství Evropy," uvedl Brabec.

Senzace! Kobra Angličany smrtelně uštkla, takže český tým má postup na EURO na dosah

neu, Sport.cz, Právo

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.