Rubriky:

Reprezentace

Vstupenky na fotbalové Euro půjdou do prodeje v březnu

24. ledna 2011 17:04 - VARŠAVA

S více než ročním předstihem půjdou do prodeje vstupenky na fotbalové mistrovství Evropy, které se koná příští rok od 8. června do 1. července v Polsku a na Ukrajině. Polští organizátoři dnes oznámili, že první vstupenky lze zarezervovat prostřednictvím internetu 1. března na oficiálních stránkách UEFA.

 

Gleb Garanich, Reuters

Celkem bude k dispozici přes 1,4 milionu vstupenek na 31 zápasů. Přesné ceny lístků oznámí UEFA až v březnu. "Víceméně budou ceny podobné jako při minulém šampionátu v Rakousku a Švýcarsku," prozradil polský organizační ředitel Adam Olkowicz.

Přípravy šampionátu především na Ukrajině byly terčem tvrdé kritiky. Ani v Polsku však nebude vše přichystáno podle původních plánů. Předseda vlády Donald Tusk oznámil, že se nestihnou například postavit plánované dálnice, které by propojovaly všechna pořadatelská města Varšavu, Gdaňsk, Vratislav a Poznaň. Klíčové projekty jako stadiony nebo hotely však budou podle Tuska dokončeny včas.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.