Ronaldovi stačilo na první gól za Juventus sedm minut

Turín

Fotbalové hvězdě Cristianu Ronaldovi stačilo sedm minut, než se poprvé zapsal mezi střelce v Juventusu Turín, kam přestoupil z Realu Madrid. Portugalský kanonýr prožil debut v černobílém dresu při dnešním přípravném utkání s rezervou Juventusu a při výhře 5:0 otevřel skóre.

Cristiano Ronaldo z Juventusu v přípravě proti klubové rezervě.

Duel byl zkrácen na 70 minut, podle tradice těchto zápasů ho ukončilo vniknutí fanoušků na hřiště. Ronaldo odehrál prvních 45 minut.

Uběhlo sedm minut hry, když po dlouhém pasu za obranu běžel Ronaldo sám na brankáře a tvrdou střelou pod břevno mu nedal šanci. Chvíli nato donutil soupeře k vlastnímu gólu a podílel se i na brance na 4:0, když jeho střelu dorazil do sítě Paulo Dybala.

Ronaldo při premiéře nastoupil na hrotu útoku Juventusu a v ofenzivě ho doplňovala trojice Douglas Costa, Dybala a Juan Cuadrado. Na jeho první minuty za turínský tým bylo zvědovo 15 tisíc fanoušků, kteří dorazili do čtyřtisícového městečka Villar Perosa. Na bezpečnost dohlíželo 600 policistů a 200 pořadatelů.