Rubriky:

Itálie

Fotbalisty Janova převezme kouč Prandelli

7. prosince 2018 13:19 - Řím

Fotbalisty FC Janov povede bývalý trenér italské reprezentace Cesare Prandelli. U čtrnáctého celku Serie A nahradí chorvatského kouče Ivana Juriče, pro kterého třetí angažmá na lavičce ligurského celku skončilo už po pouhých dvou měsících.

 

Ai Project, Reuters

Janovský klub zatím příchod Prandelliho nepotvrdil, ale na sociální síti zveřejnil jeho fotografii, jak trenér vicemistrů Evropy z roku 2012 dorazil do tréninkového centra. Jednašedesátiletý Prandelli naposledy působil v dubajském celku Al Nasr, před tím kromě italské reprezentace vedl mimo jiné Parmu, AS Řím, Fiorentinu, Galatasaray a Valencii.

Třiačtyřicetiletý Jurič poprvé přišel do Janova na začátku sezony 2016/17, ale v únoru 2017 byl propuštěn. Za dva měsíce se k týmu vrátil a vedl ho až do loňského listopadu. Místo něj přišel Davide Ballardini a právě jeho Jurič letos v říjnu nahradil.

Pod Juričovým vedením Janov nevyhrál ani jeden z osmi soutěžních zápasů a po čtvrtečním vyřazení z Italského poháru s třetiligovým celkem Virtus Entella byl chorvatský kouč odvolán.

ČTK

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..