Živě

Ronaldinho se už dohodl s AC Milán

12. dubna 2008 12:34 - MILÁN

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldinho už se dohodl na podmínkách svého působení v AC Milán, kam se chystá přestoupit z Barcelony. Potvrdili to jeho bratr a zároveň manažer brazilské hvězdy Roberto Assis a viceprezident italského velkoklubu Adriano Galliani. Vedení úřadujícího vítěze Ligy mistrů se nyní musí domluvit na odstupném se zástupci katalánského celku.

"S hráčem jsme v zásadě dohodnuti, teď nás čekají jednání s Barcelonou. Dejte nám čas," řekl Galliani podle deníku Gazzetta dello Sport. Stejný list napsal, že Ronaldinho má na San Siru připravenou smlouvu do roku 2012, která mu zaručuje roční plat osm miliónů eur. V připraveném kontraktu už prý zbývá dojednat jen znění několika klauzulí.

Ronaldinho má v Barceloně smlouvu do roku 2010, podle italských a španělských médií by za něj měl jeho dosavadní zaměstnavatel dostat částku mezi 20 a 30 milióny eur.

Nejlepší fotbalista světa z let 2004 a 2005 se minulý týden zranil a přijde o zbytek sezóny, která se mu vůbec nevydařila. Za poslední rok odehrál Ronaldinho vinou zdravotních potíží v základní sestavě 13 ze 30 ligových zápasů a výrazně zaostával za svými výkony z minulých sezón. Často se objevovaly spekulace o jeho potížích s disciplínou, podle některých zpráv si osmadvacetiletý hráč neustálé zdravotní problémy pouze vsugeruje.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..